profil

ELTRANS v.o.s. - MARTIN

Naša firma se zaoberá dizajnom oblečenia z bavlneného úpletu od roku 1991 s rôznym sortimentom tovaru.

CALVI - COONOOR

Každoročne ponúkame dve kolekcie pre jar-leto a jeseň-zimu, které zahrňujú okolo 150 modelov dámskeho, pánskeho a detského  nočného i vrchného prádla zo 100% bavlny. Výrobky vlastných obchodných značiek CALVI a COONOOR sú dizajnované v súlade s módnymi trendmi. CALVI pre nočné prádlo a COONOOR® pre vrchné ošatenie sú značkami dobrej kvality za priaznivé ceny a sú určené pre vekové kategórie od predškolských dětí až po staršiu generáciu.

V kolekcii nočného prádla nájdete dámske, pánske a detské pyžama s dlhými a krátkymi rukávmi a nohavicami a nočné košele vo všetkých vekových kategóriách. Z vrchného ošatenia sú to dámske, pánske a detské trikčá s krátkymi a dlhými rukávmi, roláky, tielka, bermudy, sukne a šaty.

Jesenná kolekcia je pravidelne doplnená o menšie kolekcie spodného prádla, ako sú pánske nátelníky s krátkym a dlhým rukávom, tielka a spodky, detské tielka a dámske alebo dievčenské tielka.

Náš tovar je do maloobchodnej siete distribuovaný obchodnými partnermi, osobným odberom alebo poštou.

YUPIEEE

Kolekcia kojeneckého tovaru vyrobená na Slovensku. Tieto výrobky si získali dôveru medzi zákazníkmi najmä kvôli výbornej kvalite a zaujímavým dizajnom. Majú certifikáty kvality a nezávadnosti platné v celej EU, aj certifikáty platné v Rusku.

Veríme, že budete s našim sortimentom spolkjní a že splnia Vaše očakávania.

PLIENKY

Bavlnené textilné plienky by mali byť súčasťou každej detskej výbavičky. Starostlivý výber a dôsledná kontrola vstupných surovín, monitorovanie výrobných postupov s ohľadom na kvalitu a priebežné testovanie nezávadnosti, sú len zlomkom operácií, ktoré sa štandardne pri týchto výrobkoch vykonávajú. Sú vyrobené zo 100% bavlny a vďaka použitiu technológie tkania v dutinnej väzbe, je zaručená zvýšená sacia schopnosť a mäkkosť. Sú tak príjemnejšie na dotyk a plienka je vlastne dvojvrstvová. Odolnosť voči sterilizácií vyváraním alebo žehlením je samozrejmosťou. Pri správnom ošetrovaní si zachová svoj tvar a vysokú belosť. Plienky sú hygienicky balené po viac kusoch v praktckých odolných taškách. Ponúkame aj plinky a tetra osušky s detskými motívmi.

Všetky nami ponúkané plienky sú vyrobené v Českej republike a uvedená gramáž je podľa skutočného merania.